Wśród zestawów mebli do salonu znajdziemy wiele ciekawych modeli meblościanek, które świetnie zaprezentują się w naszym pokoju dziennym. Jeżeli jednak pomieszczenie jest większe, sama meblościanka może nie wystarczyć i pozostanie pewien niedosyt w postaci pustej, niezagospodarowanej przestrzeni. Dobrą opcją na poradzenie sobie z tym problemem jest dobór meblościanki z komodą. Dla praktycznej szafki z szufladami zawsze znajdzie się miejsce, a tego typu mebel pomoże nam lepiej posegregować dokumenty lub inne przedmioty w naszym domu. Jaką meblościankę z komodą wybrać? Poniżej przedstawiamy kilka przykładów.

Biała meblościanka Hollywood + przestronna komoda Fresh

Zestaw mebli do salonu Hollywood to nowoczesne wydanie meblościanki, która świetnie zaprezentuje się w modernistycznym wnętrzu. Komplet składa się z dwóch szklanych półek wiszących, dwóch wiszących witryn oraz panelu głównego, zawierającego szafkę pod telewizor. Do całości proponujemy zakup przestronnej komody Fresh z podświetleniem, która doskonale podkreśli nastrój, a domownikom zapewni sporo miejsca na domowe przedmioty. Komoda składa się z pojemnych półek i szufladek, w których zmieścimy całą masę drobiazgów.

Meblościanka Wonder + komoda z tej samej kolekcji

Meblościanka Wonder to zgrabny zestaw mebli do salonu, składający się z wiszącej witrynki, panelu z półką ścienną oraz szafki rtv. Taki komplet świetnie sprawdzi się do mniejszych pomieszczeń, jednak można nim wyposażyć także większy salon, dobierając do całości modną komodę z tej samej kolekcji. Komoda Wonder charakteryzuje się wyjątkową, prostą formą, połączoną z barwą biały + sonoma, co daje elegancki efekt. Mebel jest też bardzo przestronny, wyróżnia się pojemnymi półkami i szufladami oraz solidną podstawą. Cały komplet stworzony został w taki sposób, że świetnie sprawdzi się w każdym modernistycznym salonie, choć na pewno nie umknie uwagi także miłośnikom stylu skandynawskiego.