Wśród nowoczesnych mebli twardych, w ostatnich latach prym wiodą meblościanki, które składają się z różnych elementów, współgrających ze sobą w taki sposób, że tworzą dobrze skomponowane wnętrze. Większość modernistycznych modeli zalicza się do tzw. zestawów modułowych, co znaczy, że można je ustawić wedle własnego upodobania, a także skomponować tak, jak tego chcemy. Każdy z elementów meblościanki można również zakupić osobno, a jedną z szafek, które często bywają dobierane do panującej już aranżacji, są szafki rtv.

Jaka szafka rtv do salonu?

W zależności od metrażu pomieszczenia możemy wybrać zgrabną szafkę rtv do salonu lub też zdecydować się na szafkę pod telewizor łączoną, składającą się z dwóch elementów. Tego typu meble niegdyś służyły głównie jako miejsca, na których miał stanąć telewizor i ewentualny sprzęt audio. W dzisiejszych czasach szafek rtv również używa się w tym celu, jednak czasem pełnią one głównie funkcję ozdobną, zapewniając dodatkową przestrzeń funkcjonalną w salonie. Dzieje się tak dlatego, że płaskie ekrany telewizorów przyczyniły się do coraz częstszego zawieszania sprzętu na ścianie. Nie oznacza to jednak, że przy takim ustawieniu szafka pod telewizor nie jest potrzebna. W dalszym ciągu przyda się jako miejsce na głośniki lub inne akcesoria audio, a także jako dodatkowa przestrzeń na eksponaty dekoracyjne.

Gdzie kupić dobrą szafkę pod telewizor?


Ze znalezieniem stylowej szafki rtv nikt nie powinien mieć problemu. W naszym sklepie internetowym z meblami znaleźć można szeroki wybór nowoczesnych modeli, które zachwycają zgrabnością wykonania oraz ciekawymi designami. W ofercie mamy szafki pod telewizor białe i czarne, a także uniwersalne szafki sonoma, które doskonale dopasują się do dowolnego stylu. Meble w naszym sklepie można zakupić wraz z gotowym zestawem do salonu lub postawić na osobne elementy, które dopełnią stworzoną już aranżację. Co więcej, wśród naszych produktów są zarówno szafki pod telewizor pojedyncze, jak i modele dłuższe, które w ciekawy sposób ozdobią salon o większych wymiarach.